piosenki religijne

W krainie radosnej tfurczości

Temat: A jaka muzyke lubicie najbardziej?
w nawiązaniu do piosenek religijnych dorzucam "Przystań" kobiety o wyjatkowym głosie Viola Brzezinska
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,89738,104332830,104332830,A_jaka_muzyke_lubicie_najbardziej_.htmlTemat: a moze sa tutaj dobrzy wokalisci?
Niejaka(i) thaZ [xpect] napisał(a): | Paaaaaaaanieeeee, dobry jaaaaaaaak chleb, | Bądź uwieeeeeeeeeelbiony oood sweeeeego Kościoła, | Bo Tyyyyyyyyś do kooooooooońca naaaaaaaaas umiłował, | Do koooooooooońca naaaaaaaas umiiiiiiiiiłował. hę ? Szkolny konkurs piosenek religijnych, 2 miejsce.
Źródło: topranking.pl/1112/a,moze,sa,tutaj,dobrzy,wokalisci.php


Temat: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości
byłabym zapomniała taki smieszny rumuński boysband O-zone i - i ich hicior chyba dragostea din tei czy jakoś tam tak. jak mnie to strasznie swego czasu działało na nerwy. I wszelakie piosenki religijne, wszystkie - bez względu na wykonanie brzmią jak arka Noego, ci wszyscy ,,nawróceni" artyści ufff...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,78,55376892,55376892,Piosenka_ktora_doprowadza_Was_do_wscieklosci.html


Temat: Nie jestem antyklerykałem. Mój brat jest! :)
Polecam Ci piosenki o. Boguslawa Palecznego zmarlego juz - niestety - kamilianina, zaprzyjaznionego z O. Ryzdykiem i RM, opiekuna bezdomnych na Dworcu Centralnym w Warszawie (i nie tylko), a poza tym tworce i wykonawce wielu pieknych piosenek religijnych. Postac naprawde nietuzinkowa (nawet GW i TVN - wiedzac o jego przyjazni z O. Rydzykiem - bardzo pieknie o nim relacjonowali) . www.misja.com.pl/ taziuta napisał: > Gościmy brata, który przyjechał do moich rodziców z wizytą na > weekend, i nie może wrócić do Kopenhagi, bo w Niemczech drogi > zasypało, że o odwołanych promach nie wspomnę. No to siedzi, > i nawija, i jeśli wcześniej...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,89824,105500096,105500096,Nie_jestem_antyklerykalem_Moj_brat_jest_.html


Temat: Abp Dziwisz: Nie módlcie się po góralsku
...Chociaż bardzo lubię góry i góralski folklor to w tej sprawie akurat uważam że kuria ma rację. Czy to cytowane tłumaczenie zostało zatwierdzone przez odpowiednie gremia w Kościele? Jeśli nie to nie powinno się go używać w czasie Mszy św. Biblia to nie atrakcja dla turystów. O to chyba chodzi biskupowi żeby wystrzegać się takich "wynalazków". Podobnie, mnie osobiście okropnie drażnią wszelkie schole śpiewające " piosenki religijne" w czasie mszy, z towarzyszeniem keyboardu z podkładem perkusyjnym albo przy brząkającej gitarze. Z reguły jest to ciężkie do wytrzymania - fałszują, zero dykcji, zero emisji głosu. A tytuł też sobie wymyśliliście - prowokujący, a nie do końca zgodny z prawdą. PS. Nie noszę moherowego beretu, nie toleruję Rydzyka i im podobnych, ale nie jestem też zwariowanym antyklerykałem zaślepionym...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,34150463,34150463,Abp_Dziwisz_Nie_modlcie_sie_po_goralsku.html


Temat: Impreza u Gosiewskiego: Posłom pozostało się upić?
"Politycy szeroko komentują słynną już imprezę posłów PiS z okazji zapowiedzianej nominacji Przemysława Gosiewskiego na wicepremiera. - Jeśli śpiewano tam pieśni religijne, to jest to hańba i profanacja - mówi Szymon Pawłowski z LPR." a co nie mozna już śpiewać religijnych piosenek? Góralu czy ci nie żal? Wszystko wskazuje na to że Tusk to straszny KRETYN! Brawo PiS! Nie poddawać sie! Niech żyją Kaczyńscy!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,61530888,61530888,Impreza_u_Gosiewskiego_Poslom_pozostalo_sie_upic_.html


Temat: Muzyka w kosciele
...wejście", ale posłuchać, przemyśleć... Poweim tak - nie zdarzyła się jeszcze ANI JEDNA reklamacja, choć wątpliwości Młode Pary "przed" miewały mnóstwo. PS. Znowu wyjdę na belferzycę, ale wykorzystanie instrumentów perkusyjnych podczas nabożeństw i liturgi jest w myśl przepisów Episkopatu Polski - zabronione / Na spotkaniach modlitewnych, młodzieżowych modlitwach uwielbiebnia, koncertach piosenki religijnej - jak najbardziej; nawet wewnątrz kościoła. Ale nie w czasie liturgii!!!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,619,64924407,64924407,Muzyka_w_kosciele.html


Temat: Obrońcy wolności prasy przeciw skazaniu Urbana
...wyłącznie w pseudowartości materialne . Ale nie wtrącaj się z nienawiścią w sprawy tych , którzy wierzą w innego Boga niż "pieniądz" . Tego wymagają chociażby podstawowe standardy europejskiej tolerancji wobec innych niż Ty. Chce starsza osoba "dać na tacę" - niech daje . Może to jest dla niej jedyny szćzęśliwy moment u schyłku życia. Chcą młodzi ludzie iść na pielgrzymkę czy wziąć udział w festiwalu piosenki religijnej - niech to robią . To ich sprawa nie Twoja. Wolno im. Ale Tobie nie wolno siac nienawiści do nich ( do nas - członków KK , bo to my szarzy ludzie tworzymy KK ) tylko dlatego ,że w nic nie wierzysz. Sorry - wierzysz chyba w kasę. Jeśli tak , to współczuję Ci , bo jak Ci zabraknie tej kasy ,to nikt Cię nie zaprosi nawet na mały browar . Takie to już to Wasze środowisko.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,50,19926373,19926373,Obroncy_wolnosci_prasy_przeciw_skazaniu_Urbana.html


Temat: Ważna sprawa... powody dla których...
1. Przygoda 2. fajna zabawa 3. nauczy się nowych piosenek religijnych 4. w oczach rodziców będzie lepiej dostrzegana 5. będą dziewczyny w jej wieku na pielgrzymce więc bedzie miała z kim plotkować
Źródło: topranking.pl/940/wazna,sprawa,powody,dla,ktorych.php


Temat: Podoba wam sie?
hehehe tylko nie mowcie religijnych piosenek bo to nie sa religijne:DxD
Źródło: topranking.pl/894/podoba,wam,sie.php


Temat: 11 listopada
...imię, nazwisko, adres, wiek, szkołę oraz tytuł prezentowanego utworu i autora/ów) w terminie do 4 listopada 2008r. osobiście do Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach lub zgłoszenie telefoniczne (087) 5685140. ..................................................................... .............................. Uatrakcyjnieniem tego święta będzie koncert Antoniego Jabłońskiego, barda, pieśniarza, autora tekstów i piosenek religijnych. Antoni Jabłoński pochodzi z Suwałk, jest absolwentem Instytutu Wyższej Kultury Religijnej przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wykonuje repertuar religijny i patriotyczny. W 2007 roku wydał płytę autorską „Odnowiciel”, która powstała w hołdzie Janowi Pawłowi II. Jak mówi autor - to zapis refleksji po odejściu Największego z rodu Polaków, Wspaniałego Człowieka i Papieża.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,44708,86791351,86791351,11_listopada.html


Temat: czego w tej chwili słucha:
jam zmuszona do radosnych religijnych piosenek na konsultacjach u mego mgr-a slucham nadal w mym umysle radosnych,
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,10322,22534095,22534095,czego_w_tej_chwili_slucha_.html


Temat: Kto jest kim czyli nasza forumowa baza danych:))
emiola71 Mariola. Mam 37 lat, męża i 5-cioro dzieci w wieku od 2 do 18 lat. Najstarszy syn i reszta to córki. Wszystkie dzieci urodziły się z naszego wyboru i są przez nas kochane. Mieszkam koło Biłgoraja Należę do wyznania KK. W wieku młodzieńczym należałam do scholi gdzie trochę pogłębiłam swoją wiarę i zaczęłam rozumieć sens słów religijnych piosenek za co jestem bardzo wdzięczna przeznaczeniu. Dzięki swojej wierze łatwiej mi iść przez życie,bo nawet w nieszczęściu znajduję sens. Pozdrawiam.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16182,25603432,25603432,Kto_jest_kim_czyli_nasza_forumowa_baza_danych_.html


Temat: LEK NA ZŁĄ MIŁOŚĆ !
| skoro masz nadmiar, to się podziel. Ja mam zawsze niedosyt | :) | A kto z Tobą tyle flirtuje? To wcale nie tak mało;) Słowo kluczowe: MIŁOŚĆ :P Ma wiele imion:)))) WK (To z piosenki religijnej)
Źródło: topranking.pl/1094/lek,na,zla,milosc.php


Temat: Religia w szkole
...nie potrafią nauczyc religii czy nie są do niej przygotowani,być może wielu jest takich,lecz znam wyjątki.katechetka,która uczy moich zerówkowiczów,(po studiach)tłumaczy dzieciom Biblię jak fascynującą opowieść,pokazuje ciekawe obrazki,czyta też opowiadania zawierające przekaz moralny(jak się zachować w różnych sytuacjach,dlaczego trzeba pomagać innym,co to znaczy być dobrym człowiekiem,itp.),uczy dzieci piosenek religijnych w stylu Arki Noego,rozdaje obrazki.na różne sytuacje,które mogą mieć miejsce na zajęciach,ma jakąś pouczającą historyjkę,np.ostatnio dzieci zaczęły się śmiać z otyłego kolegi,ona najspokojniej jak mogła wytłumaczyła,dlaczego trzeba być tolerancyjnym wobec wszystkich ludzi bez wzgledu na wygląd.dzieci często cytują jej słowa,jeśli pojawi się jakiś problem,mówią:''nie...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,33,17442763,17442763,Religia_w_szkole.html


Temat: W nawiazaniu do dyskusji z Sierpnia,
Tak, uwazam,ze ludzie, ktorzy sluchaja ( z zamilowania!) RM, to albo stricte antysemici, albo ludzie na antysemityzm podatni. RM praktykuje typ katolicyzmu, ktorego w innych krajach ze swieca szukac Rozaniec, rozwazanie, piosenki religijne, informacje ze swiata jak w wiekszosci serwisow informacyjnych, piesni patriotyczne - to stanowi 95% czasu antenowego RM. Prosze sobie posluchac kiedys ot tak sobie o roznych porach. JAWNIE - dwie. Prosze czytac uwazniej. O.k - reszta zasiada po kryjomu :-)
Źródło: topranking.pl/1832/w,nawiazaniu,do,dyskusji,z,sierpnia.php


Temat: zadanko jako tax (Peac)
Nie wiem, czy juz bylo na grupie (dawno nie zagladalem) ale slyszalem dzis w pubie: Nowy mlodziezowy zespol piosenki religijnej w Poznaniu: Paets show boys nowa sekta religijna: Opus Geji Jeszcze cos ?
Źródło: topranking.pl/1549/zadanko,jako,tax,peac.php


Temat: Pospieszalki lol
...sie co do egzemplarza, choc nie tak szybko, jak wykonawcow bardziej komercyjnych. Wiadomo, ze wydawca musi myslec przede wszystkim o zysku. Gdyby tak nie robil, to co to bylby za wydawca! Musi placic ZUS, pensje dla pracownikow itp. Tempo sprzedazy plyt artystow religijnych jest zbyt wolne, wiec asekuracyjnie wydawcy staraja sie nie angazowac pieniedzy w cos, co zyski przyniesie np. za rok. W tym doszukiwalbym sie tego, ze "wielka piatka" omija piosenki religijne szerokim łukiem. Kwestia tego, ze piosenki dotycza Jezusa jest dla nich - tak sadze - sprawą drugorzedna. Traktuja to raczej jak, przepraszam za porownanie, kolejny towar, ktory mozna sprzedac. Im szybciej, tym lepiej. W przypadku
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,14,39701264,39701264,Pospieszalki_lol.html


Temat: Wielkie święto moherowych beretów
Fala nienawiści? Przelatuje czasem po kanałach w mojej kablówce i co jakiś czas włączam Trwam żeby zobaczyć na czym polega ta nienawiść, i co widze modlące się dzieci, jakieś tandetne piosenki religijne, relacje z uroczystości kościelnych, i dziennik telewizyjny eksponujący pewne elementy patologii państwa bardziej od innych mediów, ale z nienawiścią nie mający nic wspólnego.. Nie chodze do kościoła itd. ale jak widze tą nagonke o rzekomej nienawiści to mam ochote wysłać jakieś oieniądze Rydzykowi na złość autorytetom moralnym z GW.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28,33167163,33167163,Wielkie_swieto_moherowych_beretow.html


Temat: Sponsoring.
Sponsoring. Słuchajcie czy były/li byscie w stanie i oczywiście czy miały/li byście życzenie przekazać jakiekolwiek pieniadze na organizacje koncertu młodziezowego zespołu spiewającego piosenki religijne ? Ich koncert ma uswietnić rozpoczecie 130 rocznicy objawienia Matki Boskiej w Gietrzwałdzie. Pieniądze potrzebne są na nagłosnienie koncertu. Troche kaski już jest. Ale za mało. No tak nieśmiało sobie pozwoliłem. p s
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,43139,64017441,64017441,Sponsoring_.html


Temat: Podkłady muzyczne, czego szukacie?
Jeżeli ktoś posiada podkłady do piosenek religijnych (np Mateo, TGD i inne) to bardzo proszę o przesyłanie mi na email: maxthomas1@wp.pl Bardzo mi zależy na tych podkładach... z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiam
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,42400,48014286,48014286,Podklady_muzyczne_czego_szukacie_.html


Temat: O 21.37 radia zagrają "Barkę"
tomiczek7 napisał: > ZCHN - Zjednoczenie Chrześciajńsko-Narodowe!!! Rozumiem, Z,C i N ale gdzie H? Poza tym nie odpowiedziałeś mi na pytanie - co w tekście "Barki" jest pogańskiego. Resztę twojego postu uroczyście kasuję. Chociaż nie, wiesz, że ja bardzo lubię piosenki religijne. I co mi zrobisz?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,22541324,22541324,O_21_37_radia_zagraja_Barke_.html


Temat: Nieznalska znów w sądzie
widocznie głośne odmawianie modlitw i głośne śpiewanie piosenek religijnych dobrze wpływa na proces leczenia głupoty ich wykonawców.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28,19635219,19635219,Nieznalska_znow_w_sadzie.html


Temat: THE DARKNESS Permission To Land: recenzja
...Na korzyść wypada w tym towarzystwie singlowe “I Believe In A Thing Called Love” z riffem nieco przywodzącym skojarzenia z AC/DC i trochę inną melodią i solówkami niż trzy poprzednie utwory (o ile można w tym momencie uznać to za zaletę). „Love Is Only A Feeling” miało być chyba w zamierzeniu bluesową balladą, ale jest to muzycznie tak wiarygodne, jak gdyby wysłać Lemmy’ego z Motorhead na festiwal piosenki religijnej. Chłopaki grają równiutko, tu zasmęci gitarka akustyczna, tam dwie gitary zagrają solo unisono, na tle śpiewu wokalisty odezwie się melodyjny chórek – wszystko do zrzygania dopieszczone, brak miejsca na jakikolwiek żywioł. „Givin’ Up” to z kolei utwór z serii „A teraz weźmy kilka akordów z różnych utworów Free, połączmy w jeden utwór, dodajmy wycie wokalisty i...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,78,8460793,8460793,THE_DARKNESS_Permission_To_Land_recenzja.html


Temat: Co to za piosenka???
Piosenka ma na tytuł "Gdy się łączą ręce dwie" i jest do znalezienia w śpiewnikach z piosenkami religijnymi.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,619,12781165,12781165,Co_to_za_piosenka_.html


Temat: Reklama dźwignią wiary
Reklama dźwignią wiary jak jest 90% katolików to jest sie z kim komunikować, są piosenki religijne, obrazki które sa przekonujace dla osób wierzacych i będa sie cieszyc mając z nimi kontakt. znam 1 stricte katolicką rodzinę i zawsze cieszą się na widok reprezentacji/obrazow swojej wiary czy np piosenek w radiu. np. bilbord z jezusem ktory przypomina i jakims przykazaniu i do tego jest atrakcyjny nie jest zly (oczywiście chodzi mi o reklamę kościola a nie kredytu)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,645,63830408,63830408,Reklama_dzwignia_wiary.html


Temat: Radio Maryja i ND juz nie lubia Herberta?
humbak napisał: >Powedz mi, jaką kulturę pielęgnuje RM? Pytam nie z wątpliwości a z >niewiedzy. Może coś straciłem, przez niesłuchanie tej stacji regularnie. Nic nie straciłeś! Jako osoba dość regularnie słuchająca RM stwierdzam, że kultura "pielęgnowana" przez RM jest koszmarna. Muzyka puszczana przez RM poza często bardzo miernymi piosenkami religijnymi (vide beczący ks. Ceberek), to najczęściej kiczowate instrumentalne wersje znanych przebojów. Wykonawstwo pieśni patriotycznych może wzruszyć chyba tylko panie w moherowych beretach. Jak za konsoletą siada o. Dyrektor robi sie naprawdę żenująco: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=16339257&a=17221778 Wg mnie odstępstwem od tej muzycznej miernoty są jedynie piosenki lansowanego przez RM...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28,17458658,17458658,Radio_Maryja_i_ND_juz_nie_lubia_Herberta_.html


Temat: Nowosądecką katechetkę
...epoki, Piotrze :) Aha, przypomniało mi się. Taki z gruntu niewinny zespół jak Tangerine Dream zagrał kiedyś koncert w jakiejś katedrze we Francji (lata 70.) i po tym koncercie tameczny biskup kazał katedrę na nowo poświęcić, bo rozświęciła się do reszty. Ładnie powiedziane :))) A z drugiej strony pamiętam ze Stalowej Woli zespolik, przy którym Slayer to muzykanty z "Arki Noego". I ten zespół, z Piły bodajże, grał na Festiwalu Piosenki Religijnej.
Źródło: topranking.pl/1744/nowosadecka,katechetke.php


Temat: Co zamiast "Ave Maria" w kościele?
To że w czasie nabożeństw wykonuje się (niestety!) utwory nieliturgiczne, jest winą księży niezorientowanych - o paradoksie - w temmacie, i presji ludzi, mzwłaszcza grup młodzieżowych, której gitarowe brząkania kojarzą się z nowoczesnością... I mamy to co mamy, choć zalecenia liturgiczne JEDNOZNACZNIE głoszą, że piosenki religijne oraz utwory świeckie nie mają wstępu do nabożeństwa!! Koncert
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,619,45939404,45939404,Co_zamiast_Ave_Maria_w_kosciele_.html


Temat: Obowiązek uczestniczenia we mszy
Msza swięta niedzielna to nie tylko obowiązek ale przyjemnosc na ktorą się czeka cały tydzien. My chodzimy z naszą czwórka dzieci w wieku od 6-ciu lat do 6-ciu miesięcy ,na mszę dla przedszkolakow. Ojcowie Redemptorysci prowadzą swietnie taka dziecinna msze z piosenkami religijnymi , muzyką i dziecinnym interaktywnym udziałem w mszy. Widze oczami wyobrazni usmiech Jezusa ktory mowił " pozwólcie dzieciom przysc do mnie"
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15379,87274861,87274861,Obowiazek_uczestniczenia_we_mszy.html


Temat: Problemy dziecka pierwszokomunijnego
...utrwali jej niechęć. Tak sobie myślę, że w przyszłości moja Julka albo SAMA doświadczy Boga i SAMA podejmie decyzję, że chce wierzyć i uczestniczyć w życiu religijnym albo nie, bo na pewno nie zrobi NIC dlatego że ktoś coś jej powiedział, narzucił. Ale na razie teoretycznie jest dzieckiem, za które decydują rodzice w takich poważnych sprawach. Julia modli się wieczorem, śpi ze swoim różańcem, od lat sypie kwiaty w procesji, uwielbia piosenki religijne, była ze mną na pielgrzymce, na lekcjach religii oczywiście prymuska, bardzo przeżywała Drogę Krzyżową ulicami naszej miejscowości i że niosła krzyż z dziećmi przez jedną stację. Także na razie ten bunt dotyczy wyłącznie zwykłej niedzielnej mszy. Potrafi usiąść w ławce ze spuszczoną głową i przez kwadrans ronić łzy, że musi tu siedzieć. Kompletnie przy tym nie przejmuje się spojrzeniami obcych...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16182,78173517,78173517,Problemy_dziecka_pierwszokomunijnego.html


Temat: ocena z religii do Trybunału
On 13 Wrz, 15:42, "Czlowiek z Zeliwa" <zolty@płoczta.łonet.pe-el wrote: | To sa rzeczy duzo bardziej obiektywne niż ocena religijności. | A teraz się zastanów jakie są założenia i jak powinny być prowadzone i | oceniane takie przedmioty jak WF, plastyka i muzyka? Ależ założenia w stosunku do religii sa identyczne! Właściwie to masz rację. Rysowanie różańców w zeszytach i nauka piosenek religijnych... ;) A wykonanie takie samo. No nie wiem, plastyczka i muzyczka nie kazały nam się kłaniać przed popiersiami wielkich artystów :) | PO to tylko latanie z kałachem? O ile pamietam jest tam sporo rzeczy, | które pacyfistom się spodobają: pierwsza pomoc, sygnalizacje alarmowe itp. No ale wiesz, musztra, takie tam. Nie będę teraz szukał programu, na pewno coś im się nie spodoba. Jak w każdym przedmiocie szkolnym. W matematyce...
Źródło: topranking.pl/1748/ocena,z,religii,do,trybunalu.php


Temat: Śpiewajmy Poezję 2006
Jako pierwsza wystąpi Katarzyna Łęcka. Jest tegoroczną maturzystką z Radomia. Wybiera się na kulturoznawstwo lub filologię polską. Swoją przyszlość zamierza związać z szeroko pojętą kulturą. Śpiewa od 10 roku życia. Przez kilka lat występowała w zespole instr.- wokalnym Oratorium w nurcie tzw. piosenki religijnej. Od 2 lat zajmuje się poezją. Dziś zaśpiewa utwory: „Tam” sł. Edward Stachura, muz. Agnieszka Mital, Magdalena Paugan , oraz „Zachód słońca”, sł. Maria Pawlikowska-Jasnorzewska muz. Agnieszka Mital, Magdalena Paugan. -Aniołowie kochania Popłynęli daleko Nie do mnie i Ciebie... media.putfile.com/Tam-16 media.putfile.com/Zachod-slonca
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,38446,44710095,44710095,Spiewajmy_Poezje_2006.html


Temat: Ktoś się wybiera ?
ja byłam jako nastolatka na festywialu piosenki religijnej hehe nooo na Woodstocku raz byłam ... ale niestety w ten dzień, w którym grali muzykę nieznośną dla moich zmysłów PRZEŻYŁAM
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,48410,68065301,68065301,Ktos_sie_wybiera_.html


Temat: off-topic: festiwal piosenki religijnej i co z tego wyniklo :)
yo there! Wlasnie (1:30) wrocilem z pierwszego dnia marniejszego z roku na rok Ogolnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej. Oprocz jednego zespolu reszta prezentowala marny poziom. Ale nie o tym chce napisac - otoz festiwal jest wybitnie religijny, czyli komercja jak szlag. Cena karnetu (3 dni) = 12 PLN. IMHO to po prostu zdzierstwo, wiec postanowilem jeszcze z jednym moim qmplem (Ranger/DRC - z klanow Diablo, ale ten gosc jest luz, bo potrafi cos wiecej niz tylko gierczyc i mysle ze niezly z niego material na demoscenera), postanowilem zaprotestowac. Na jakies...
Źródło: topranking.pl/1260/off,topic,festiwal,piosenki,religijnej,i,co,z.php


Temat: polski punk , punk rock
Użytkownik "michal.przybylski" <michal.przybyl@xl.wp.plnapisał w wiadomości ahhhh chyba jednak pan budzynski i jego (tak swego czasu wygwizdywana choc to zjawisko i teraz chyba jeszcze wystepuje) ARMIA najlepeiej sie trzyma ze sceny punk i uszy nie wiedna jak sie tego slucha a przy tym nie jestesmy narazeni na jakies prostackie teksty pewnie ze nie , bo podobne mozemy uslyszec sluchajac Arki Noego. Dzisiejsza Armia nadaje sie jedynie na przeglady piosenki religijnej , a Budzynski na wykladowce na KUL-u
Źródło: topranking.pl/1105/polski,punk,punk,rock.php


Temat: Szukam strony z piosenkami
Chodzi mi o stronę z piosenkami religijnymi (oprócz Arki Noego). Pomóżcie!
Źródło: topranking.pl/922/szukam,strony,z,piosenkami.php


Temat: Impreza u Gosiewskiego: Posłom pozostało się upić?
lady_godziwa napisała: > a co nie mozna już śpiewać religijnych piosenek? > Góralu czy ci nie żal? > > Wszystko wskazuje na to że Tusk to straszny KRETYN! > i tutaj sie z Toba nie zgodze.Oczywiscie zaprzeczam,ze :"goralu czy ci nie zal" jest piosenka religijna. Zawsze spiewalismy/i spiewamy/ "gorala" jako wyraz Patriotyzmu i tesknoty za Ojczyzna!Tez ok.3ciej... Natomiat "oto jes dzien,ktory dal nam PAN jak najbardziej mi sie podoba-ale...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,61530888,61530888,Impreza_u_Gosiewskiego_Poslom_pozostalo_sie_upic_.html


Temat: podpowiedzcie płyte dla 3-latka
podpowiedzcie płyte dla 3-latka z piosenkami religijnymi. ale takimi prostymi i melodyjnymi by mu sie spodobaly i by zapamietal.zeby nie byly jakis strasznie wymyslne- raczej proste i znane moze. ma Chrzescijanin tanczy i tak patrzac co lubi to 'jak dawid', 'Pn jest pasterzem moim'-cos w tym stylu. macie moze jakies takie plyty dla swoich dzieci?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16182,80977626,80977626,podpowiedzcie_plyte_dla_3_latka.html


Temat: Wakacyjny czas dla Boga
Zaglądałam do Was czasem.Teraz będę częśceij, bo mąż założył neostradę. Wracając do temetu, to moja mama modli sie podczas jakiś takich monotonnych zajęć, albo sobie śpiewa piosenki religijne, to też modlitwa.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16182,45129893,45129893,Wakacyjny_czas_dla_Boga.html


Temat: piosenki religijne ;)
piosenki religijne ;) jako że świętujemy, a na forum ostatnio nic się nie dzieje, zapodaję taką listę utworów o tematyce religijnej część pierwsza: pszemcio.blogspot.com/2008/12/wita-wita-czyli-10-piosenek-o-bogu.html i druga: pszemcio.blogspot.com/2008/12/wita-wita-cz-2.html czekam na wasze typy i komentarze. możecie mnie nawet świątecznie zjebać, niech się coś dzieje! a ja idę robić...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,20715,88939594,88939594,piosenki_religijne_.html


Temat: ocena z religii do Trybunału
On 13 Wrz, 16:46, "Czlowiek z Zeliwa" <zolty@płoczta.łonet.pe-el wrote: | Właściwie to masz rację. Rysowanie różańców w zeszytach i nauka | piosenek religijnych... ;) Pisałem o założeniach. Plastyka rozwija umiejętności manualne, spostrzegawczość i talenty malarskie [które można mieć albo nie] oraz uczy o ogólnie pojętej sztuce malarskiej, architektonicznej itp. Muzyka rozwija wrażliwość słuchową, uczy - w jakimś stopniu - emisji głosu, daje wiedzę ogólną o muzyce i jej historii. Religia - tak sądzę - z założenia ma uczyć... hmm, dobroci? Trudno to określić...
Źródło: topranking.pl/1748/ocena,z,religii,do,trybunalu.php


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © W krainie radosnej tfurczości